Nasz człowiek na kolejnej edycji warsztatów INTERNET ASAP

Nasz człowiek na kolejnej edycji warsztatów INTERNET ASAP


Internet ASAP to cykliczne warsztaty skierowane do osób ze środowiska marketingu internetowego. Praktyka w małych grupach i wiedza z e-marketingu przekazywana jest przez ekspertów z branży. W trzeciej edycji kolejny raz będziemy mówić o ZOO, którym zarządza aktualnie Google.

To już 3 edycja warsztatów INTERNET ASAP. Agencja Interaktywna Eura7 będąca organizatorem zeszłorocznego spotkania wraz z prelegentami odwiedziła Kraków, Warszawę, Poznań i Wrocław. W tym roku zaczynają 13 marca w Warszawie, a dzień później, 14 marca, będą w Gdańsku.

Panda i Pingwin na wybiegu Google

Jednym z prelegentów jest Mateusz Zyguła, dyrektor generalny i właściciel firmy widzialni.pl.

Na warsztatach ASAP podejmie on trudny i bardzo zajmujący ostatnio temat algorytmu Google. Podczas warsztatów zatytułowanych „Dlaczego Google otwiera ZOO? Nowe podejście do SEO” wskaże na dotychczas stosowane techniki pozycjonowania i porówna je z aktualnie wykorzystywanymi. Podczas swego wystąpienia Mateusz Zyguła będzie opowiadał również o tym, jak odpowiednio ustalić strategię SEO, wyszukać trendy oraz wykorzystać je do promocji marki. Co najistotniejsze, zapozna wszystkich z Pandą i Pingwinem oraz podpowie w jaki sposób można je choć trochę udomowić. Podsumowaniem warsztatów będzie opowieść o zmianach, jakie następowały w Google na przestrzeni ostatnich lat i jak były one odczuwane na własnej skórze czyt. firmy.

Zaproszenia na warsztaty będziemy rozdawać na naszym Facebooku. Bądźcie czujni i odwiedzajcie Fanpage.

A po więcej informacji od organizatora uzyskacie na stronie:

http://warsztaty.internetasap.pl/


+ Nie ma komentarzy

Dodaj własny