Widzialni.pl w gronie najlepszych


Z satysfakcją informujemy, że nasza firma znalazła się w gronie siedmiu najlepszych polskich firm SEO (a właściwie – Website Positioning czyli pozycjonowanie) według „Magazynu Internet”. Ranking został opublikowany w kwietniu, jednak nigdy nie jest za późno, aby się pochwalić -prawda? 🙂 Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, jednak dla nas najważniejszym miernikiem sukcesu będzie zawsze satysfakcja naszych Klientów.

Kryteriami oceny w rankingu były m. in. czas odpowiedzi na pytania dotyczące oferty, sposób jej przedstawienia, ilość pozyskanych w ostatnim roku Klientów, sukcesy firmy (konkursy, wypozycjonowane wyrażenia kluczowe), kluczowi Klienci, a także sposób współpracy oraz formy rozliczeń. Szczerze mówiąc zdziwiło nas, że tylko 7 z 20 wybranych do oceny firm (autor artykułu wybrał 20 spośród 50 firm, które pojawiają się w Google na słowo „pozycjonowanie„) udzieliło zadowalających odpowiedzi, gdyż nam nie sprawiło to żadnych trudności – najwidoczniej mamy się czym szczycić 😉 Mieliśmy nadzieję, że to pytania na rozgrzewkę.

Dziękujemy magazynowi za utwierdzenie nas w przekonaniu, że wykonujemy dobrą robotę, dlatego też zdopingowani tym miłym wyróżnieniem jeszcze bardziej staramy się udowodnić, że jesteśmy po prostu najlepsi.

Podsumowując, pragniemy również pogratulować wszystkim firmom, w których gronie się znaleźliśmy, gdyż to także uczciwa konkurencja wzmaga w nas chęć dążenia do perfekcji.

1 Komentarz

Dodaj własny
  1. 1
    Radek

    Gratuluję chłopaki, naprawdę zasłużona czołówka. Może wreszcie Pani Dorota postawi bloga na nogi, skoro Marciny nie podołały 🙂 Pozdrawiam.

+ Napisz komentarz