Targi eHandlu – nie może nas tam zabraknąć


Już 2. marca 2012 do Poznania przyjedzie 110 wystawców – rozpocznie się II edycja Targów eHandlu. Ponad 1000 przedstawicieli sklepów on-line i firm branży e-commerce będzie mogło wymienić się doświadczeniami i poznać poważnych partnerów biznesowych. Również widzialni.pl znajdą się w gronie wystawców.

II Targi eHandlu przygotowywane są przez Fundację Polak 2.0, która z sukcesem zorganizowała rok temu pierwszą edycję imprezy. Targi eHandlu to ważne wydarzenie e-commerce nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Drugiego marca do Poznania przyjadą bowiem zarówno polscy, jak i zagraniczni wystawcy oraz goście.

Warto dodać, że pod iglicą Międzynarodowych Targów Poznańskich – oprócz możliwości zwiedzania standardowych stoisk wystawienniczych – będzie można zobaczyć szereg prezentacji poprowadzonych przez specjalistów branży internetowej.

Przedstawiciel widzialni.pl – Dyrektor Działu SEO, Marcin Duraj – wystąpi przed gośćmi targów z prezentacją dotyczącą zagadnień z zakresu marketingu w wyszukiwarkach. Poruszy on kwestię pozycjonowania long tail, pokazując efektywność tej formy promocji w Internecie na podstawie studium przypadku jednego z naszych serwisów. Praktyczne case study oraz solidna porcja wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii on-line to kolejna niewielka cegiełka wkładu naszej firmy w szerzenie świadomości społecznej w zakresie mediów internetowych.

Zachęcamy naszych klientów i sympatyków do wzięcia udziału w II Targach eHandlu. Wejście na targi jest bezpłatne. Jedyne, co musicie zrobić, to zarejestrować się na stronie targiehandlu.pl i wydrukować bilet wstępu.

Bądźcie tam razem z nami!

+ Nie ma komentarzy

Dodaj własny