Darmowe szkolenie SEO dla firm w Kaliszu już 27 marca!

Darmowe szkolenie SEO dla firm w Kaliszu już 27 marca!


Współczesny marketing internetowy nie istnieje bez pozycjonowania, jednak wiele osób słysząc o SEO nadal nie wie, o co chodzi w tym zagadnieniu. Jako firma działająca w branży od ponad dziesięciu lat, postanowiliśmy zorganizować cykl darmowych szkoleń, których celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu pozycjonowania stron internetowych.

Skuteczne działania, dzięki którym znajdziesz się w topie!

Głównym celem naszego spotkania jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu SEO, przybliżenie zasad działania pozycjonowania oraz optymalizacji stron internetowych. Na szkoleniu dowiecie się jak funkcjonują wyszukiwarki, podpowiemy także, jakie czynniki decydują o pozycji strony w Google i jak skutecznie wykorzystać narzędzia reklamowe Google do promocji swojego biznesu. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się również jaka jest rola SEO w sprzedaży, HR i kreowaniu wizerunku firmy oraz pozycjonowaniu biznesu lokalnego.

Rozwijaj z nami swoją firmę!

Poznanie odpowiednich technik oraz wiedza zdobyta podczas szkolenia umożliwi uczestnikom prowadzenie skutecznych działań optymalizacyjnych. Z nami zdobędziesz nowych klientów i zwiększysz obroty swojej firmy. Oferowane przez nas szkolenie pozwoli na rozwój firmowej domeny oraz dostosowanie jej do wymagań i aktualnych algorytmów Google. Ważnym elementem szkolenia jest także wiedza na temat naturalnego wspierania strategii SEO działaniami PR-owymi oraz konsekwencji nieprawidłowego pozycjonowania (filtry i kary).

Nie czekaj i zarezerwuj darmową wejściówkę!

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, którym zależy na wypromowaniu swojego biznesu zarówno lokalnie, jak i globalnie, optymalizacji firmowych domen internetowych, blogów czy portali oraz zwiększeniu ilości ruchu na stronie, a także realizacji celów biznesowych, takich jak wzrost konwersji i sprzedaży.

Jeśli chcesz zdobyć nową wiedzę i umiejętności, które przydadzą się podczas prowadzenia własnego biznesu lub po prostu pragniesz poszerzyć swoje kompetencje z zakresu marketingu internetowego to szkolenie jest dla Ciebie!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres szkolenia@widzialni.pl, podając w treści imię, nazwisko oraz nazwę firmy.

Szkolenie odbędzie się 27 marca w  Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Częstochowskiej 25.

Więcej szczegółów już wkrótce.

4 Komentarze

Dodaj własny
  1. 2
    Olga Trudnowska

    Chcemy zorganizować serię szkoleń, ale w mniejszych miastach gdzie rzadziej spotyka się tego typu wydarzenia…więc Wrocław raczej odpada 🙁 Proszę nas obserwować, być może pojawimy się w mieście bliżej Wrocławia 🙂

+ Napisz komentarz