Sportowe emocje zimową porą – czyli widzialni.pl grają w bowlingowej lidze BSA


Zima nie zachęca do uprawiania sportu, ale my wiemy, że „w zdrowym ciele zdrowy duch” i pora roku czy pogoda nie mają tutaj żadnego znaczenia. Poza tym, mózg pracuje efektywniej gdy zadbamy o to, aby nasze ciało też czasem się zmęczyło. Pomysł aktywnego działania w amatorskiej lidze bowlingu uznaliśmy więc zgodnie za warty wnikliwej uwagi. Kręgle już stały się pretekstem do wspólnego firmowego wyjścia i poćwiczenia swoich umiejętności w tym zakresie. Tym bardziej, że czeka nas szereg meczy, w których widzialni.pl zmierzą się z innymi wielkopolskimi firmami.

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Bowlingowej BSA (Business Sporting Association) rozpoczęły się 16.01.2012 r. W lidze BSA startują firmy posiadające reprezentację złożoną z osób, które są w niej zatrudnione lub z nią zaprzyjaźnione. Jednak regulamin oraz przepisy gry zezwalają na branie czynnego udziału w rozgrywkach jedynie osobom, które nie są związane ze sportem w inny sposób niż jedynie traktując go jako amatorskie hobby. Nad każdym spotkaniem czuwa profesjonalna kadra sędziowska złożona z doświadczonych w tej dziedzinie instruktorów bowlingu.

Start Zimowej Ligi BSA 2012 to dla nas nie lada wyzwanie – a jednocześnie także swoisty debiut sportowy. Mecze rozgrywane są w godzinach wieczornych raz w tygodniu. Czas trwania ligi przewidziany jest na 11 tygodni – będziemy więc mogli pokazać na co nas stać 😉

1 Komentarz

Dodaj własny

+ Napisz komentarz