Redakcja SEM SPECIALIST rozmawia z Mateuszem Zygułą / widzialni.pl


Styczniowy numer SEM SPECIALIST – e-miesięcznika branży SEM – obfituje w podsumowania roku 2011, ale nie tylko. W najnowszym numerze miesięcznika znajduje się również rozwinięcie tematu analizy konkurencyjności pod kątem SEO. Jeden z artykułów poświęcony jest naszej firmie. Przybiera on formę wywiadu z CEO widzialni.pl Mateuszem Zygułą, który przybliża specyfikę działania naszej firmy, mówi o kryzysie gospodarczym – również w odniesieniu do branży SEM, a także o strategii i kierunku rozwoju dla naszej firmy.

Jedna z wypowiedzi Mateusza dotycząca planów na przyszłość brzmi:

W ostatnim czasie bardzo dużo inwestowaliśmy w jakość obsługi i technologie, które pomagają nam lepiej pozycjonować (…). Jako że ten rok w dużej mierze poświęciliśmy na dopracowanie wnętrza firmy – nowe technologie, kolejny rok, chcemy poświęcić głównie na promocję.

I dalej dodaje:

(…) chcemy rozwijać także nowe usługi, o których w branży SEO było dosyć cicho. Na pewno będą to audyty, SEO PR, pozycjonowanie video, pozycjonowanie long tail.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy i funkcjonowania branży SEO/SEM zapraszam do lektury SEM SPECIALIST. Poruszane kwestie w magazynie to m.in.: jak wyglądał ostatni rok dla widzialni.pl, co dzieje się z branżą SEM, jaką strategię i plany mają widzialni.pl na rok 2012 i wiele więcej – tego wszystkiego dowiecie się z magazynu SEM SPECIALIST nr 11, styczeń 2012, który jest do pobrania tutaj.

Życzę miłej lektury.

+ Nie ma komentarzy

Dodaj własny