Raport: Marketing w wyszukiwarkach 2015

Raport: Marketing w wyszukiwarkach 2015


Co roku branża SEO/SEM komentuje i podsumowuje miniony rok oraz prognozuje, co nastąpi w ciągu kolejnych dwunasty miesięcy. W najnowszym raporcie Interaktywnie.com „Marketing w wyszukiwarkach 2015” wypowiedzieliśmy się w kilku kwestiach. Szczególnie komentowano korzystne zmiany wprowadzone przez Google oraz trudne czasy dla SEM.

Mateusz Zyguła – CEO widzialni.pl, ocenił jakość, skuteczność i opłacalność polskich kampanii SEM. Michał Pater – senior SEO specialist – wypowiedział się na temat obecnie panujących trendów i ich kształtowania się w przyszłości oraz jakie są największe problemy dotyczące SEO i SEM. Natomiast Bartłomiej Speth – nasz drugi senior SEO specialist – skomentował zmiany w algorytmach Google w 2014 roku i określił, jak wpłynęły na rynek internetowy oraz czego możemy spodziewać się w przyszłości ze strony Google.

Michał Pater - senior SEO specialist

Bartłomiej Speth - senior SEO specialist

Cały raport MARKETING W WYSZUKIWARKACH” można pobrać na stronie Interaktywnie.com pod linkiem. Zachęcamy do zapoznania się z komentarzami specjalistów z branży.

Miłej lektury.

+ Nie ma komentarzy

Dodaj własny