Nowa siedziba – jeszcze więcej możliwości

Nowa siedziba – jeszcze więcej możliwości


Stało się! Po jedenastu latach na Limanowskiego 8, zmieniamy siedzibę firmy Widzialni.pl! Nasze nowe biuro znajduje się w biurowcu Delta przy ulicy Towarowej 35.

Wraz z rozwojem firmy jasne stało się, że potrzebujemy nowego, większego biura. Nasza poprzednia siedziba na Limanowskiego przechodziła wiele modernizacji, ale finalnie okazała się za mała dla stale powiększającego się zespołu.

Decyzja o przeprowadzce zapadła już dawno temu, ale odwlekaliśmy ją tak długo jak się dało, gdyż nasze poprzednie biuro (oraz teren wokół niego) po pracy bardzo często bywało też miejscem imprez i spotkań w firmowym gronie.

Gdy w styczniu inaugurowaliśmy nowy sezon grillowy nikt z nas nie przypuszczał, że pożegnanie z Limanowskiego odbędzie się „na raty”, bez hucznego świętowania. Z uwagi na koronawirusa część załogi pracuje zdalnie, a przeprowadzka i pakowanie się odbywały się w ostrym reżimie sanitarnym.

Nowe biuro to więcej miejsca, więcej możliwości oraz jeszcze większa wygoda pracy. W chwili, gdy powstawał ten tekst, spora część Widzialnych przebywa nadal na home office. Każdy z nas nie może się już doczekać dnia, w którym rozpocznie pracę w nowym biurze.

Nowe biuro znajduje się na czwartym piętrze biurowca Delta, w centrum Poznania, naprzeciwko nowego dworca PKP. Godziny naszej pracy nie uległy zmianie – jesteśmy dostępni od 8 do 16.
Do dyspozycji, oprócz jasnych i klimatyzowanych pokoi, mamy kameralną salę konferencyjną. Serdecznie zapraszamy na rzeczową rozmowę o pozycjonowaniu* przy najlepszej kawie w Poznaniu!

Poniżej kilka zdjęć z nowej siedziby

Nowa siedziba firmy

Nowe biuro - widzialni.pl

Podkładka widzialni

Biuro widzialni.pl

Biurowiec Delta

* gdy tylko skończy się pandemia…

+ Nie ma komentarzy

Dodaj własny