Zdjęcie jedzenia w Mapach Google?

Zdjęcie jedzenia w Mapach Google?


Jak przekonać ludzi do odwiedzenia restauracji i zapewnić, że w tym miejscu zjedzą smaczne potrawy? Wystarczy pokazać im zdjęcia serwowanego w danym miejscu jedzenia. Google chce w tym pomóc i testuje nową funkcję, jednocześnie rozbudowując jeden ze swoich najpopularniejszych produktów – Google Maps. Gigant chce rozbudować aplikację o zdjęcia posiłków, które zamawiają klienci restauracji.

Jak wstawić zdjęcie w Mapach Google?

Wystarczy odwiedzić restaurację, zamówić jedzenie i zrobić fotkę talerza pełnego pyszności. Zdjęcie od razu zostanie dopasowane do danej lokalizacji i będzie można szybko zamieścić je na mapie Google. Aplikacja ma sama informować użytkownika o takiej możliwości. Osoby korzystające z Google Maps np. w trakcie zwiedzania miasta, zobaczą, co serwują w lokalu który właśnie mijają.

Zdjęcie jedzenia w Google Maps

Na razie funkcję tę mogą testować ci, którzy napisali minimum 50 recenzji w ramach programu „Lokalni przewodnicy Google”. Za kilka miesięcy trafi pewnie do Google Play i będzie dostępna dla wszystkich. Robienie zdjęć jedzenia i pokazywanie ich innym to trend, który Google chce odpowiednio wykorzystać. Wszystkim życzymy smacznego.

+ Nie ma komentarzy

Dodaj własny