Między tradycją a nowoczesnością – Wigilia w siedzibie firmy widzialni.pl


W Wigilię nawet informatycy mówią ludzkim głosem – a mogliśmy się o tym przekonać już 21 grudnia, w dzień wyjątkowy, bo wigilijny wieczór dla naszej firmy i naszych pracowników. W minioną środę sala konferencyjna w biurze przy ul. Limanowskiego w Poznaniu zamieniła się w wyjątkowe miejsce. Suto zastawiony stół kusił pysznościami, delikatne nuty kolęd zwiastowały beztroskę, w powietrzu unosił się słodki zapach korzennych przypraw, a świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim już od rana. Nawet aura pogodowa nam sprzyjała – za oknem ujrzeliśmy pierwszy śnieg.

Firmowa Wigilia była momentem wytchnienia od codziennych obowiązków. Te kilka godzin wspólnego biesiadowania stały się także okazją do integracji, na spotkaniu panowała atmosfera życzliwości i radości. A po kolacji… rozgrywki w teleturnieju na Playstation 😉

Rozmowy, wspólny posiłek, piękne świąteczne dekoracje, a także współzawodnictwo fair play w trakcie wirtualnych rozgrywek stały się pomostem pomiędzy tradycją a nowoczesnością. Wigilia firmowa w naszym biurze rzeczywiście okazała się niesamowitym, wyjątkowym spotkaniem.

Zobaczcie sami, jak to było…

1 Komentarz

Dodaj własny

+ Napisz komentarz