Bezpłatne szkolenie dla KOBIET BIZNESU

Bezpłatne szkolenie dla KOBIET BIZNESU


Międzynarodowe badania wykazują, że Polki są najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Europie i coraz więcej z nich prowadzi własne firmy. By wspomóc takie kobiety, organizujemy bezpłatne szkolenie z zakresu pozycjonowania i marketingu w wyszukiwarkach. Zapisy ruszają 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, a na zgłoszenia czekamy do 25 marca 2016 roku.

W czasie naszego spotkania przybliżymy tematykę SEO i podpowiemy, jak skutecznie wykorzystać narzędzia reklamowe Google z korzyścią dla firmy. Uczestniczki szkolenia będą miały możliwość zgłębienia wiedzy nt. promocji witryny w wynikach organicznych wyszukiwarki Google, poznają metody pozycjonowania, dowiedzą się, jaka jest rola SEO w sprzedaży, HR  i kreowaniu wizerunku firmy oraz jak pozycjonować biznes lokalny.

Jeżeli jesteś kobietą i prowadzisz własny biznes, zarządzasz zespołem ludzi, pełnisz funkcje kierownicze, nadzorujesz pracę określonego działu w firmie lub zasiadasz w zarządzie, to szkolenie jest dla Ciebie. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Kliknij w ten link i zarezerwuj bezpłatną wejściówkę.

Szkolenie odbędzie się 14 kwietnia 2016 roku w Business Link Poznań. Nie zwlekaj. Nie marnuj szansy.

Bezpłatne szkolenie z SEO dla kobiet

2 Komentarze

Dodaj własny

+ Napisz komentarz