Audiobooki na kartach produktów w Google

Audiobooki na kartach produktów w Google


Karty produktów to bardzo użyteczne narzędzie pozwalające uzyskać najważniejsze informacje w jednym miejscu. W zależności od tego, jakiego typu produktu poszukujemy, rozszerzenia w wyszukiwarce różnią się wyglądem oraz typem prezentowanych informacji. W przypadku książek wyszukiwarka zaprezentuje autora, datę wydania, liczbę stron, a także krótki opis danej pozycji.

Dla mobilnych użytkowników, którzy korzystają z anglojęzycznej wersji Google, karty produktów są nieco bardziej rozbudowane. Przede wszystkimi mamy dostęp do modułu zakupowego, który porównuje ceny e-booka w kilku sklepach internetowych oraz do recenzji użytkowników pobieranych z GoodReads. Ostatnio pojawiła się kolejna funkcjonalność, która zadowoli wszystkich miłośników audiobooków.

Bezpośrednio z mobilnej karty produktu możemy przejść do Audiable i kupić książkę. Na tę chwilę Google pobiera ofertę wyłącznie z tego serwisu, ale może ich liczba się zwiększy. Liczymy, że polskim użytkownikom zostanie zaprezentowana oferta rodzimej Audioteki.

Audiobooki na kartach produktów w Google

Audiobooki na kartach produktów w Google

Podoba Wam się nowa funkcjonalność w kartach produktów?


+ Nie ma komentarzy

Dodaj własny